Styrelse 2009

 

Styrelse vald vid årsmötet den 10 mars 2009

 



Lars Nordin; Ordförande
Sollentunavägen 60
187 43 Täby
Tfn: 08-792 39 78
E-mail: lars.nordin@photonet.se
Hemsida: www.photonet.se/privat


Dag Sjöblom
; Vice ordförande/Tävlingsledare
Mörbylundsvägen 2A
186 33 Vallentuna
Tfn: 08-511 802 89
E-mail: daggeorg@telia.com



Jan Bergman; Sekreterare/Redaktör
Ringvägen 39
182 46 Enebyberg
Tfn: 08-768 23 53
E-mail: jan.bergman@svefo.eu



Inga Nathhorst
; Kassör, Webmaster
Sveavägen 20
182 60 Djursholm
Tfn: 08-755 69 89
E-mail: web@fotoentusiast.se



Jan-Olav Wedin; Ledamot
Himlabacken 11
170 78 Solna
Tfn: 08-624 28 01
E-mail: jan-olav@familjenwedin.se
Hemsida: www.wedinswerkstad.se


Ylva Lilliemarck
; Ledamot
Sätraängsvägen 6
182 36 Danderyd
Tfn: 08-755 98 17
E-mail: ylva.lilliemarck@tele2.se



Lee Rosenberg; Ledamot
Kruthornsvägen 60A
192 53 SOLLENTUNA
Tfn: 070-238 59 64
E-mail: lee.rosenberg@telia.com

 


Tomi Olsén; Klubbmästare
Baldersvägen 10
187 73 Täby
Tfn: 08-510 101 51
E-mail: tomi.olsen@home.se

 


Curt Lindfors; Vice tävlingsledare
Radarvägen 6
183 59 Täby
Tfn: 08-768 88 78
E-mail: curt@lindforsevent.se

 

Andreas Karlsson; Valberedningen sammankallande
Gunnar Ljungqvist, Valberedningen

 



Föregående sida: 2010 Årsmötesproto.
Nästa sida: 2008 Verksamhet